ΔΩΡΕΑΝ αποστολή για όλες τις παραγγελίες άνω των 30€.
Περιγραφή
Ορός προσώπου που περιέχει συστατικά με plumping ιδιότητες για νεανική επιδερμίδα και σταγονίδια που προσδίδουν εφέ λάμψης. Εμπλουτισμένος με σύμπλεγμα φυσικών σακχαριτών και εκχύλισμα guggul gum που επαναφέρει τη σφριγηλότητα της επιδερμίδας. Τα ιριδίζοντα σταγονίδια από σκουαλάνιο και jojoba oil μειώνουν τις λεπτές γραμμές και λειαίνουν την υφή της επιδερμίδας, χαρίζοντας ένα άμεσο εφέ λάμψης. Τα συστατικά που περιέχει ε
ενισχύουν τη λειτουργία του δερματικού φραγμού, διατηρώντας και ‘’κλειδώνοντας’’ την υγρασία στο δέρμα. Δερματολογικά ελεγμένο. Κατάλληλο για όλους τους τύπους δέρματος.
Σχετικά Προϊόντα
DUST+CREAM
ΟΡΟΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ TODAY IS A GOOD DAY ΓΙΑ ΑΝΑΖΩΟΓΟΝΗΣΗ & ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ 30ML
16,99 €
DUST+CREAM
ΑΝΤΙΡΥΤΙΔΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΜΑΤΙΩΝ TODAY IS A GOOD DAY ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΛΕΠΤΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ & ΜΑΥΡΩΝ ΚΥΚΛΩΝ 15ML
19,50 €
DUST+CREAM
ΟΡΟΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ TODAY IS A GOOD DAY ΓΙΑ ΝΕΑΝΙΚΗ ΟΨΗ & ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΗ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ 30ML
21,99 €
DUST+CREAM
ΑΝΤΙΡΥΤΙΔΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΝΥΚΤΟΣ TODAY IS A GOOD DAY ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΕΣ 50ML