ΔΩΡΕΑΝ αποστολή για όλες τις παραγγελίες άνω των 30€.
Περιγραφή
Scrub προσώπου με κόκκους κυτταρίνης και ενεργού άνθρακα από μπαμπού. Καθαρίζει απαλά, απομακρύνοντας τη λιπαρότητα και τα νεκρά κύτταρα από το δέρμα. Το ευεργετικό σύμπλεγμα από γλυκόριζα, πανθενόλη, ουρία και αλλαντοϊνη, καταπραΰνει και αναζωογονεί την επιδερμίδα, αφήνοντάς τη λεία και λαμπερή. Δερματολογικά ελεγμένο. Κατάλληλο για όλους τους τύπους δέρματος.
Σχετικά Προϊόντα
DUST+CREAM
GUA SHA STONE ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΜΑΣΑΖ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΑΠΟ ΝΕΦΡΙΤΗ
8,50 €
DUST+CREAM
SCRUB ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΜΕ ΟΡΓΑΝΙΚΟ ΑΠΟΣΤΑΓΜΑ ΑΠΟ ΑΝΘΗ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΧΥΜΟ ΡΟΔΙΟΥ 90ML